Nasza firma

Bitumat S.C. Mariusz Treć, Adam Kroczek, Tomasz Wołonciej powstała na początku roku 2015 w Bielsku – Białej z inicjatywy 3 osób, które mimo młodego wieku posiadały już spore doświadczenie w branży budownictwa drogowego, a w szczególności w sferze robót bitumicznych.

Zespół wspólników-założycieli bardzo szybko dokooptował do składu fachowców specjalizujących się w układaniu mechanicznym i ręcznym nawierzchni bitumicznej. W ten sposób na bazie ponad 10 letniego doświadczenia w branży powstała nowa formacja która chce realizować zadania pojawiające się na rynku robót drogowych – zarówno zlecanych przez prywatnych inwestorów jak i generalnych wykonawców i podmioty publiczne.

Bitumat to spółka stworzona przez ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa drogowego a specjalizujących się w wykonywaniu nawierzchni bitumicznej układanej przede wszystkim mechanicznie.
Zaletą naszych usług w porównaniu do dostępnych na rynku jest mobilność i chęć wykonywania małych, niewygodnych dla większych przedsiębiorstw robót. Dysponujemy fachowcami w branży, co z pewnością przełoży się na jakość i rzetelność wykonywanych robót.

Przewagą konkurencyjną z pewnością są niższe koszty stałe z uwagi na niewielki rozmiar naszej spółki, zatrudniającej niewiele osób, będącej w stanie wykonać miesięcznie duży zakres robót. Dzięki temu będziemy w stanie zapewnić atrakcyjne i konkurencyjne ceny naszych usług.

Głównymi klientami naszej spółki są Generalni wykonawcy inwestycji drogowych, sektor zamówień publicznych, Zarządy dróg ( Miejskie, Powiatowe), prywatni inwestorzy i wiele innych.
Nasze doświadczenie zawodowe i branżowe, rozeznanie lokalnego rynku oraz wyrobiona renoma i jakość prowadzonych przez nas robót przez ostatnie lata są niewątpliwie dużym atutem, dlatego też przyszłą działalność będziemy opierać na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomościach w branży zarówno wśród dostawców niezbędnych materiałów, usług oraz inwestorów.

Naszą działalność chcemy prowadzić na terenie powiatów bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego, pszczyńskiego oraz w promieniu do 100 km od Bielska-Białej, gdzie mieści się siedziba naszej spółki

Copyright © 2024 bituMAT - roboty drogowe

Projekt i wykonanie: whiteghost